Yükleniyor
ROBOYT

D-Smart TV + İnternet

Evde hem televizyon keyfi hem internet keyfini fiber kalitesi ile müşterilerine sunmayaı amaç edinen Dsmart ; müşterilerine başvuru sürecinde vaad ettiği fiber kalitesini kullanım sırasında da sunan kurumsal bir firmadır. Fiber kalitesinde internet sunduğunu her müşterisine belirten Dsmart ; pek çok müşterisinden fiberin ne olduğunu sorduklarını saptamıştır. Fiber internet ; günümüz internet teknolojisinde en yeni ve en hızlı üründür. Yeniliğinin yanında hızından kaynaklı olarak da   her geçen gün kullanıcılarını arttırmaya devam etmektedir. Kullanıcılarının bulunduğu her bölgede  yaygınlaşan altyapısı bulunmaktadır. Bununla birlikte  internet sağlayıcılarının sunduğu avantajlı internet paketleriyle de ortaya çıkan fiber internet, günümüz de  her yerde karşımıza çıkmaktadır.En kısa anlamı ile fiber internet; yüksek hıza sahip olan bir  internet teknolojisi olarak tanımlanabilmektedir. Tıpkı ADSL gibi bir internet teknoloji olan fiber internet ;  ADSL ile karşılaştırıldığında  daha hızlıdır. Fiber internetin  daha hızlı olmasının sebebi;  fiber optik kabloların kullanılmasıdır. ADSL internet bağlantısı bakır telefon kabloları üzerinden sağlanıyorken ; fiber internetin kullandığı fiber optik kablolar ,   aktarım ve cam elyafı denilmekte olan  saç teli kalınlığında bulunan cam teller aracılığı ile kullanılmaktadır. Işık hızı durumunda olan bu kabloların oluşturduğu fiber internet sayesinde internet hızı 1000 Mbps’ye kadar çıkabilmektedir. ADSL paketlerinin internet hızının 24 Mbps’ye kadar çıktığı bilinmektedir. Bu sebepten dolayı fiber internet ''ışık hızı '' olarak anılmaktadır. 

Fiber İnternetin Avantajları Nelerdir? 

Fiber internet, teknolojisi altyapısı ile birlikte interneti çok hızlı kılar. 

Fiber internet, altyapısında kullandığı fiber kablolar sayesinde kesintisiz ve güvenlidir. 

Fiber internet kullanmak için telefon hattına ihtiyaç yoktur. 

Fiber internet teknolojisinde kullanılan optik kablolar, ısınıp soğutma sistemine sahip olan kablolar ile karşılaştırıldığında çevreye daha az zarar verir. 

Fiber internet günümüzde geleceğin teknolojisi olarak adlandırılır. Teknolojik gelişmeler farklı kablo sistemi tercih etmek yerine, ışığın kablolardan geçiş şekli ile gündeme gelmektedir. 

Dsmart  Fiber İnternet 

Dünyanın en hızlı internet teknolojisine sahip olan Dsmart fiber internet, çok yüksek hızlı geniş bant teknolojisi sayesinde müşterilerine hızlı bir internet ortamı  sunmaktadır. Dsmart fiber internet, Dsmart kendi fiber optik altyapısı üzerinden sunulan bir internet erişimidir. Superonline fiber internet sayesinde dilediğiniz her an ve her yerde istediğiniz müziği ve filmi çok kısa bir zaman diliminde indirebilirsiniz. 

Dsmart Fiber İnternetin Özellikleri Nedir? 

Dsmart fiber internet teknoloji altyapısında FTTB  ve FTTH  sistemleri kullanır. 

Dsmart altyapısı sayesinde kesintisiz bir internet erişimi sunar. 

Dsmart bağlantı hızını 1000 Mbps’ye kadar çıkartır. 

Dsmart fiber interneti ile televizyon karşısında istediği film ya da diziyi kesinti     siz ve beklemeden izleme imkanını müşterilerine sunmaktadır. 

Ücretsiz kurulum ve teknik destek sayesinde Dsmart , müşterilerine har daim kolaylık sağlamaktadır. 

Aylık 64,9 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile bayilerden kolaylıkla  temin edebileceğiniz kolay kurulumu ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Kullanıcılarının internet kalitesine son derece önem veren Dsmart ;  kullanıcılarının evinde  internet keyfini 25 Mbps hızında fiber ile sağlamaktadır.  Üstelik bunu yaparken  aktivasyon, modem ve evde kurulum dahil olarak çalışmaktadır. Hoş geldin paketi ile dikkat çeken Dmart aynı zamanda film dizi paketlerini de internet ile birleştirerek yepyeni paketler oluşturmuştur.

E-Posta Gönderin. Hemen Arayın!