Yükleniyor
ROBOYT

Göknet İnternet Aboneliği

Göknet İnternet Aboneliği 

İleri seviyedeki teknoloji  ile  gelişen Telekominikasyon sektöründe öncü bir firma olan Göknet;  abonelere ve hizmet taleplerine hızlı dönüş sağlayan bir kuruluş olmakla birlikte  hizmet odaklı , yenilikçi , genç ve dinamik ekipleriyle sürekli  olarak çözüm odaklı , firma bünyesinde abone odaklı uygun fiyatlı kampanyalar ,yüksek hız seviyelerinde erişim , hizmet lokasyonlarında ücretsiz olarak teknik servis hizmeti , çağrı merkezi gibi sektörel bir çok hizmeti talepler doğrultusunda abonelerine sunmakta olan   bir firmadır.   

İnternetin en güvenli ve en hızlı yolu olan Göknet;  kullanıcılarının internet kalitesini en üst seviyeye çıkartmayı amaç edinmiş bir kuruluştur. Oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıları ile birlikte dosya paylaşımı, sosyal medyada hızlı gezinme , kesintisiz müzik ve film keyfi sağlamayı kullanıcıları için düşünmektedir.  Her müşterisine uygun bir kampanyanın kendi bünyesinde var olması için çalışan Göknet ;  müşterilerinin ve müşteri adaylarının memnuniyeti için her daim kolaylık sağlamaktadır. 08502215846 numaralı hattan kolaylıkla ulaşılabilen Göknet;  kullanıcıların başvuru işlemleri için kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıktan yararlanmak isteyen Göknet Müşteri adaylarının  ilk olarak web sitemizi ziyaret etmesi  ya da iletişim numaramızdan bizlere ulaşması gerekmektedir.   

Göknet’te Başvuru Nasıldır ?  

Başvuru formunu Hemen Başvur bağlantısı ile erişebilen internet kullanıcıları;  bu bölümde yapması gereken sadece tek bir işlem vardır. Bu işlem ; ad - soyad ve irtibat numarasından ibarettir. Buna ek olarak sistemde yapılabilecek olası bir  spam başvurusunun da  önüne geçebilmek adına ekranda var olan güvenlik kodunun kullanıcının telefonuna gelecek olan doğrulama kodu ile de kullanıcının  doğrulması gerekmektedir. Doğrulama kodunun da ekrana girilmesi ile Superonline başvurusunu tamamlamış olan kullanıcıların ;  yapmış oldukları başvuru sonrasında müşteri hizmet temsilcileri  tarafından 08502215846 nolu telefon numarasından   kısa bir zaman dilimde aranacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcileri tarafından aranacak olan internet kullanıcıların ;   internet hizmetleri ve internet paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenmiş olacaklar. Ayrıntılı bilgileri edinmiş oldukları paketlerinden birini seçmiş olan internet kullanıcılarının, internet hizmeti   ile ilgili işlemlerine başlanacaktır.  

12 ya da 24 ay taahhütlü kampanya seçeneklerinden birini seçmiş olan internet kullanıcıları tıpkı kısa bir süre müşteri hizmetleri temsilerinin aramasını beklediği gibi kısa bir süre de kurulumu bekleyerek hızlı ve güvenli bir internet kalitesine kolay bir şekilde erişmiş olurlar. 

Göknet’te Bulunabilecek Kampanyalar Nelerdir ?  

2 yıl tahaahüt sözüyle 4 farklı kampanyası bulunan Göknet ; 79,99 Türk Lirası ile 94,99 Türk Lirası arasında değişmekte olan fiyatlar ile kullanıcılarına uygun fiyata en iyi interneti sunmaktadır. Kurulum ücreti ücretsiz olan kampanyaları bulunmaktadır. Bununla birlikte aktivasyon ücreti de hediye olarak sunulmaktadır. Her Eve İnternet kampanyasında Akıllı Kota bulunmaktadır.  Evde – İşte Akıllı Limitsiz, Gerçek Sınırsız, Fiber Akıllı Kota kampanyaları ile yeni abone olacak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu kampanyalardan birine Hemen Başvur butonuna tıklayarak abone olma kolaylığı sağlamaktadır. Bununla birlikte yeni abonelerine olan kampanyalar gibi hali hazırda abonesi olan kullanıcılar için de 79,99 TL ile 109,99 TL arasında değişmekte olan birbirinden farklı paketler bulunmaktadır.

E-Posta Gönderin. Hemen Arayın!