Yükleniyor

Misyon & Vizyon

İlk olarak 17 Şubat 2020 tarihinde İzmir’in bir ilçesi olan Alsancak ‘ ta kurulmuş olan Yıldız Teknoloji, kuruluş yılında gelişmesini tamamladığı web yazılımı ile teknoloji dünyasına adım atmış oldu.  Kendilerine vizyon ve misyon olarak belirlemiş oldukları hedeflerini, teknoloji sektöründe doğru bir şekilde kullanmanın yollarını arayan Yıldız Teknoloji, sektörde bulunduğu bu uzun zaman boyunca deneyimleyerek edinmiş oldukları bilgi ve birikimlerin doğrultusunda hareket ederek , bu uçsuz bucaksız ve kimi kullanıcılar için karma karışık olan internet dünyasını herkes için uygun, kolay , erişilebilir ve güvenli bir hale getirmenin yollarını aradılar.

Uzun zamandır içerisinde bulduğu internet dünyasını çok iyi tanıyan ve her geçen gün gelişmekte olan bu uçsuz bucaksız dünyayı kolayca takip ederek yakalamayı başarabilen Yıldız Teknoloji, sadece web yazılımları yapan bir kuruluş olmaktan ziyade ; işe web yazılımları ile başlayan ama zamanla yanına internete dahil her şeyi getiren bir kuruluş oldu. 

Sadece işin de iyi olmakla kalmayan Yıldız Teknoloji; bununla birlikte müşteri memnuniyeti ve müşterileri ile kurmuş olduğu dürüst , samimi ve bir o kadar da  profesyonel  iletişimi ile müşterilerini iyi dinleyen ve müşterisinin ihtiyaçlarına cevap verme doğrultusunda yeni imkanları kendi bünyesinde hazırlayıp sunan bir kurumdur.

2010 yılında kurulmuş olan Yıldız Teknoloji; 2012 yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığına   yapılmış olan başvuru doğrultusunda yetkili ve onaylı olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına profesyonelce cevap verdi.

Çalışma disiplini ile hareket eden Yıldız Teknoloji; kısa zamanda hızlı büyüme ve gelişme sağlamış oldu. 2015 yılında sadece Türkiye sınırlarını aşarak global dünyada yerini almanın ilk adımlarını attı. Böylece Türkiye topraklarında doğmuş olan Yıldız Teknoloji ; dünyaya açılarak Türk teknolojisini Avrupa’ya da sunmaya Avrupalı müşterilerini Türk teknolojisi ile tanıştırdı.

Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin isteklerini karşılamayı amaç edinmiş olan Yıldız Teknoloji; bünyesine pek çok yeni iş kolları ekleyerek kendini geliştiren gelişme açık bir firmadır. Dünyada var olan her yeniliği yakından takip eden ve insanlık yararına yapılmakta olan her yeniliği bünyesine kısa zamanda adapte etmeyi başardı.  Başarmaya da devam etmektedir.

2010 yılında İzmir’de doğmuş olan Yıldız Teknoloji; 10 sene içerisinde bünyesinde bulundurmuş olduğu pek çok işkolu ile kendini yenilerek gelişen bir firma olmasını 2020 yılında Türk Patent ve Marka Kurumun’dan onaylı (2020\ 141381 tescil numaralı ) bir ticari marka haline gelmeyi başarmış olup merkezini  İstanbul/ Ataşehir olarak konumlandırmıştır.

2010 yılında web yazılımı ile başlayan yolculuğuna 11 yıl boyunca web tasarımı, dijital dönüşüm çözümleri, kurumsal kimlik tasarımı, marka ve patent tescili , Seo ve Sem danışmanlığı, sosyal medya yönetimi ve özgün makale yazarlığı hizmetlerini eklemiş olan Yıldız Teknoloji büyüyen ve gelişen hizmet kadrosu ile müşterileri için çalışmaya devam etmektedir.

Yıldız Teknoloji; çözüm odaklı bakış açısı ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye ulaştırmak adına her müşterisi ile ayrı ayrı aynı ilgiyle ilgilenmektedir.

Yıldız Teknoloji olarak teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak yenilikçi, geliştirici, bilimin tüm olanaklarını ; yeni nesil teknolojiyi kullanan bir yaklaşım içerisindedir.

Yıldız Teknoloji; kendi başarısının anahtarı olarak,

Kaliteyi, bilimsel yaklaşımlar kullanarak referans alınmaktadır.

AR-GE olarak yenilikçi anlayış ile hareket etmektedir

Kaliteyi hedef haline getirerek özgünlük ile ürünü ortaya çıkarmak

Görünmektedir.

Güvenli ödeme imkanını müşterilerine sunmakta olan Yıldız Teknoloji; özgün ürün anlayışı ile de dikkat çekmekte olan bir firmadır.