Yükleniyor

Özgün Makale Yazarlığı

Özgün Makale Yazarlığı

Değişen ve gelişen teknolojiyle beraber internet kullanımının global ölçekli artış gösterdiğini ifade etmek mümkündür. Klasik pazarlama yöntemleri de bu değişimle artık yerini tamamen dijital pazarlama yöntemlerine bıraktı. Global ölçekli bu değişim işletmelerin, firmaların gereksinimlerini de değiştirdiği gibi rekabeti arttırarak pazarlama-reklam yöntemlerini sıklıkla kullanma ihtiyacı meydana getirdi. Artık işletmeler, kurumlar, ticari kurum ve tüm kuruluşlar en az bir web sitesine sahip olmak zorundadır. Bu web siteleri elbette ki tek başına sektörde var olmak ve yeni düzene ayak uydurmak için yeterli olmuyor.

Bunun yanı sıra doğru stratejiler ve sitenin kaliteli ara yüzü ile ilave destek çalışmaları da yapmak gerekiyor. Sitenin içeriğinde markayı, işletme, kurum veya kuruluşu anlatan, ön plana çıkaran özgün içeriklerin yer alması da büyük önem arz ediyor. Yıldız Teknoloji olarak her müşterimizin ihtiyacını bir bütünsel olarak görüyor, tüm hizmetleri tek çatı altında sunmayı hedefliyoruz. En büyük ihtiyaç olan özgün makale yazarlığı hizmetini de sizlere sunuyoruz. Peki, özgün makale nedir, neden gereklidir, nasıl yazılır? Fiyatları nelerdir? Sektör tecrübemiz ile sizler için tüm bu soruların yanıtlarını sunduğumuz hizmet ışığında yanıtladık.


Özgün Makale Yazarlığı Nedir?

Özgün makale yazarlığı dijital pazarlama stratejisi kapsamında yer alıyor. Açılan web sitelerinde teme ihtiyaçlardan biri olarak da dikkat çekiyor. Google ve benzeri büyük, global arama motorlarının teknik kriterleri çerçevesinde sektörlere ve rekabete göre araştırılan özel anahtar kelimeler ile hazırlanır. Siteniz gerekli olan SEO uyumlu özgün makaleler için profesyonel destek almanız oldukça önemlidir. Çünkü teknik anlamda yeterli olmayan ve kopya olarak hazırlanan içerikler sitenize fayda sağlamak yerine büyük zarar veriyor.

Yıldız Teknoloji kapsamında özgün makale yazarlığı hizmeti de sunuyoruz. Bu hizmetimiz için uzman ekibimiz size özel çalışıyor. Rakip analizlerini ve akabinde gerekli tüm teknik araştırmayı yaptıktan sonra sizin de taleplerinizi dinleyerek markanıza, işletmenize hitap eden ve yansıtan özel içerikler kaleme alıyor. Hazırlanan bu içerikler hem reklam hem de markanızın, işletmenizin yüzü haline geliyor. Tüm bunların yanı sıra arama motorları tarafından optimize edildiği için rakiplerinizin önüne çıkmanızı da büyük oranda destekliyor. Hemen etkili ve kaliteli özgün makale yazarlığı hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilir size özel çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.


Özgün Makale Yazarlığı Neden Önemlidir?

Özgün makale yazarlığı ya da SEO uyumlu içerik neden çok önemlidir sorusunun yanıtı da çok iyi bilinmelidir. Bu noktada hangi sektörde yer alırsanız alın sayısız rakibiniz bulunuyor diyebiliriz. Bu rakiplerinizi arama motorları özelinde önünde görünmeniz için SEO uyumlu içeriklerle sitenizi beslemeniz oldukça önemlidir. Elbette içeriklerin sadece SEO uyumlu olması yeterli olmuyor. Tamamen sitenize özel, özgün kaleme alınmış olması da etki gösteriyor. Bunun yanı sıra okuyucunun bilgi anlamında beslendiği ayrıntılı içerikler olması da yine etkili olan detaylar arasında yer alıyor. Genel anlamda özgün makale yazarlığı ve SEO uyumlu içerik desteği neden önemlidir sorusunun yanıtlarını aktarmak gerekirse de;

  • SEO uyumlu makaleler sitenizin rakiplerinizden daha önde görünmesini sağlar.

  • Müşterilerinize ve site kullanıcılarına güven vermeyi hedefler.

  • Müşteri kitlesini ve siteyi ziyaret edenleri ayrıntılı olarak bilgilendirmeyi hedefler.

  • Google çalışma prensiplerine uygun hazırlandığı için hızlıca arama motorlarının en üst sıralarında yer almanızı sağlar.

  • Başarılı sıralamanın yanı sıra ekstra reklam ihtiyacını ortadan kaldırır. Çünkü firmaya, işletmeye, ürün ve hizmetlere özel hazırlanan tüm içerikler müşterilerinizi ayrıntılı bilgilendirirken bir yandan da marka bilinirliğini sağlıyor.


Özgün Makale Yazarlığı Hangi Siteler İçin Gereklidir?

Özgün makale yazarlığı ve SEO uyumlu içerik hangi sitelerde gereklidir sorusunu da sektör tecrübemiz ile yanıtlayalım. Neredeyse rakibi olan ve arama motorlarında üst sıralarda yer almayı hedefleyen her site için büyük ve kesin bir ihtiyaç olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Hem reklam hem de sıralama açısından site sahibi olan herkesin en temel hizmet ihtiyaçları arasında yer alıyor. Verilen hizmetleri doğru anlatmak, markaya ilişkin detayları doğru bir dille aktarmak, markanın daha bilinir olmasını sağlamak, sitenin her zaman sıralamada üste çıkmasını ve bu sıralamayı korumasını sağlamak gibi temel amaçlarla özgün makale ihtiyacı doğduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.


Özgün Makale Yazarlığı ve Fiyatları

Özgü makale yazarlığı hizmeti almak isteyenlerin sıklıkla merak ettiği bir diğer konu ise fiyatlandırma detaylarıdır. Fiyatlar içerik türüne ve uzunluğuna bağlı olarak farklılık gösteriyor. Blog, tanıtım, kategori, ürün ve benzeri içerik türleri için fiyatlandırmalar 100 kelime üzerinden sunulmaktadır. Hizmet türüne göre SEO uyumlu içerik detaylarına ilişkin daha fazla bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek üzere hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.