Yükleniyor

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmetleri son süreçte en sık ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında yer alıyor. Dünya çapında yoğun bir kullanıcı kitlesi olan sosyal medya platformları artık sadece kişisel olarak kullanılmıyor. Yenilikçi, hedef odaklı ve çağa ayak uydurmak isteyen tüm işletmeler, firmalar, şirket ve markalar da bu mecralarda yer alıyor. Çünkü sosyal medya platformları kullanıcı kitlesinin en yoğun olduğu alanlar arasında yer alıyor. Doğru hedef kitleye ulaşabilmek adına ciddi bir fayda sağladığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Bunun yanı sıra artan sosyal platformlar ve bunun akabinde sürekli yenilenen arayüzler nedeniyle şirketinizin kurumsal kimlik parçalarından biri haline gelecek sosyal medya hesapları için profesyonel destek almanız verimliliği doğru oranda arttıracaktır.

Siz de markanız, işletme ya da firmanız için sosyal medya yönetimi hizmeti almak üzere araştırma yaparak içeriğimize denk geldiyseniz artık en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Yıldız Teknoloji Firması olarak uzun süredir sektörde yer alıyoruz. Deneyimli ve yenilikçi uzman ekibimiz sosyal medya hesap yönetimi konusunda kusursuz bir hizmet sunuyor. Bu noktada sosyal medya yönetimi nasıl yapılır, fiyatları nelerdir, bu hizmet neden önemlidir gibi aklınızı kurcalayan soruların yanıtlarını da sizler için kaleme aldık. Hizmet detaylarına ilişkin merak ettiğiniz soruların tüm yanıtlarına içeriğimizin devamından kolayca ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya hesap yönetimi hizmeti; tam olarak kişisel ya da kurumsal sosyal medya hesaplarının profesyonel ve teknik açıdan yönetilerek hedeflenen noktaya getirilmesi çalışmasıdır. Normal şartlarda hesapları açarak sadece yorum, mesaj ve bildirimlere yanıt vermek ne yazık çağımızda yeterli olmuyor. Sosyal medya hesapları da artık ciddi birer pazaryeri, marka yüzü alanı haline geldiği için sektörel rekabetin ve çekişmenin de adresleri haline geldi. Tüm bu rakipler ve sektörel çekişmeler içerisinde bir adım öne çıkıp, marka kimliği oluşturmanın yolu doğru sosyal medya hesap yönetimi hizmeti almaktan geçiyor.

İşletme, kişisel, marka, satış ya da farklı kurum ve kuruluşlar, şirketler için sosyal medya hesaplarının yönetimini kusursuz ve profesyonel bir şekilde üstleniyoruz. Twitter, instagram, facebook, linkedin gibi öne çıkan sosyal medya hesaplarını yönetirken güncellemeleri teknik anlamda dikkate alıyor, sektördeki hedefinize bağlı olarak optimize ederek hizmet veriyoruz. Özellikle de sosyal medya yönetimi instagram butikleri için oldukça fayda sağlıyor. Satışlarınızı doğrudan arttırmak ve kurumsal bir imaj yaratarak sosyal platformlarda da rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek size özel profesyonel sosyal medya hesap yönetimi hizmeti alabilirsiniz.


Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimi tamamen teknik bilgi ve deneyim isteyen bir hizmettir. Doğru analiz ve hamlelerin yapılmaması halinde verim almak ne yazık ki mümkün değildir. Bu noktada sosyal medya hesap yönetimi hizmeti almayı hedefliyorsanız hizmet alacağınız firmanın, şirketin bu alandaki yeterliliğini referans çalışmaların bakarak analiz edebilirsiniz. Yıldız Teknoloji olarak sektörde hizmet verdiğimiz çok sayıda referans müşterimiz bulunuyor. Sizin için sosyal medya hesap yönetimi hizmetini verirken;

  • Öncelikle bulunduğunuz sektörü analiz ediyoruz.

  • Sizi ve hedeflerinizi dikkatlice dinliyoruz. Sosyal medyadan beklentilerinizi dikkate alıyoruz.

  • Mevcut hesaplarınız varsa inceliyor, yoksa yeniden inşa ediyoruz.

  • Sosyal medya uzmanı ekibimiz platformların teknik detaylarına göre bir analiz yaparak rakiplerinizin ne konumda olduğunu inceliyor.

  • Ardından markanızı, işletme ya da firmanızı ışık gibi ön plana çıkaracak bir hesap yönetimi yapıyoruz.

  • Kaliteli içerikler kullanıyoruz. Kullanılan görsel ve videoların hem netliğine hem de doğru noktayı açıkladığına dikkat ediyoruz.

  • Ürün tanıtımları, marka tanıtımları ve marka yüzü vb. konularda firmanızı, işletme ya da markanızı yansıtacak doğru ve stratejik içerikler kullanıyoruz. Böylece bir yandan marka bilinirliğinizi de desteklemiş oluyoruz.

  • Daha fazla doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayan teknik çalışmalar yaparak bunları raporluyoruz.

Sosyal medya hesap yönetimi hizmetimize ilişkin daha fazla bilgi almak istiyorsanız sizi yüz yüze görüşmeye davet ediyoruz. Türkiye’nin her yerine kusursuz hizmet sunduğumuz için bizi doğrudan telefonla arayarak da ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.


Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Sosyal medya yönetimi hizmeti için sunulan fiyat seçenekleri yine en sık araştırılan ve merak edilen konuların başında yer alıyor. Bu noktada fiyatlar oldukça değişken olduğu için kesin ve net bir rakam vermek ne yazık ki mümkün değildir. Markaya, işletmeye ve verilecek hizmet detaylarına ( hangi sosyal hesabın yönelteceği, ne sıklıkla içerik paylaşımı talep edildiği, mevcut hesabın mevcut durumu vb.) bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterebilir. Sosyal medya yönetimi içerik talepleriniz, yapılacak tüm işlemler ve ayrıntılar netleştikten sonra fiyat tekliflerimizi sunuyoruz. Siz de zaman kaybetmeden markalaşmak ve sosyal platformlarda rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız cazip fiyat tekliflerimizi duymak ve hemen faydalanma üzere bizi arayabilirsiniz! Yıldız Teknoloji olarak her zaman rakiplerinizden daha önde olmanız için hizmet veriyor ve çalışıyoruz!