Yükleniyor
ROBOYT

Turkcell Superonline

Turkcell Superonline 

Fiber internet ; günümüz internet teknolojisinde en yeni ve en hızlı üründür. Yeniliğinin yanında hızından kaynaklı olarak da   her geçen gün kullanıcılarını arttırmaya devam etmektedir. Kullanıcılarının bulunduğu her bölgede  yaygınlaşan altyapısı bulunmaktadır. Bununla birlikte  internet sağlayıcılarının sunduğu avantajlı internet paketleriyle de ortaya çıkan fiber internet, günümüz de  her yerde karşımıza çıkmaktadır. Bu sebepten kaynaklı olarak da kullanıcıların aklına şu soru çoğu zaman gelmektedir:   '' Fiber internet nedir? '' 
En kısa anlamı ile fiber internet; yüksek hıza sahip olan bir  internet teknolojisi olarak tanımlanabilmektedir. Tıpkı ADSL gibi bir internet teknoloji olan fiber internet ;  ADSL ile karşılaştırıldığında  daha hızlıdır. Fiber internetin  daha hızlı olmasının sebebi;  fiber optik kabloların kullanılmasıdır. ADSL internet bağlantısı bakır telefon kabloları üzerinden sağlanıyorken ; fiber internetin kullandığı fiber optik kablolar ,   aktarım ve cam elyafı denilmekte olan  saç teli kalınlığında bulunan cam teller aracılığı ile kullanılmaktadır. Işık hızı durumunda olan bu kabloların oluşturduğu fiber internet sayesinde internet hızı 1000 Mbps’ye kadar çıkabilmektedir. ADSL paketlerinin internet hızının 24 Mbps’ye kadar çıktığı bilinmektedir. Bu sebepten dolayı fiber internet ''ışık hızı '' olarak anılmaktadır.


Fiber İnternetin Avantajları Nelerdir?

Fiber internet, teknolojisi altyapısı ile birlikte interneti çok hızlı kılar.
Fiber internet, altyapısında kullandığı fiber kablolar sayesinde kesintisiz ve güvenlidir.
Fiber internet kullanmak için telefon hattına ihtiyaç yoktur.
Fiber internet teknolojisinde kullanılan optik kablolar, ısınıp soğutma sistemine sahip olan kablolar ile karşılaştırıldığında çevreye daha az zarar verir.
Fiber internet günümüzde geleceğin teknolojisi olarak adlandırılır. Teknolojik gelişmeler farklı kablo sistemi tercih etmek yerine, ışığın kablolardan geçiş şekli ile gündeme gelmektedir.


Turkcell Superonline Fiber İnternet

Dünyanın en hızlı internet teknolojisine sahip olan Turkcell Superonline fiber internet, çok yüksek hızlı geniş bant teknolojisi sayesinde müşterilerine hızlı bir internet ortamı  sunmaktadır. Turkcell Superonline fiber internet, Turkcell Superonline’ın kendi fiber optik altyapısı üzerinden sunulan bir internet erişimidir. Superonline fiber internet sayesinde dilediğiniz her an ve her yerde istediğiniz müziği ve filmi çok kısa bir zaman diliminde indirebilirsiniz.
Turkcell Superonline Fiber İnternetin Özellikleri Nedir?
Turkcell Superonline fiber internet teknolojisinin özellikleri şunlardır:
Turkcell Superonline fiber internet teknoloji altyapısında FTTB  ve FTTH  sistemleri kullanır.
Turkcell Superonline altyapısı sayesinde kesintisiz bir internet erişimi sunar.
Turkcell Superonline bağlantı hızını 1000 Mbps’ye kadar çıkartır.
Turkcell Superonline fiber internette telefon hattına ihtiyaç duyulmadığından, internet dışı bir telefon hattı için sabit bir ücret ödenmez.
Ücretsiz kurulum ve teknik destek sayesinde Turkcell Superonline fiber internet, müşterilerine har daim kolaylık sağlamaktadır.
Aylık 69,9 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile Turkcell Mağazalarından temin edebileceğiniz Superonline kolay kurulumu ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Kullanıcılarının internet kalitesine son derece önem veren Turkcell Superonline ;  kullanıcılarının evinde  internet keyfini 25 Mbps hızında fiber ile sağlamaktadır.  Üstelik bunu yaparken  aktivasyon, modem ve evde kurulum dahil olarak çalışmakta olan Superonline ; eksktra ücret talebinde bulunmamaktadır. Fatura aşımı konusunda oldukça dikkatli olan Superonline; kullanıcılarını ay sonunda herhangi bir sürpriz ile karşılaştırmamaktadır.


Turkcell Superonline Fiber İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Giderek yaygınlaşan fiber internet kullanımının sağladığı avantajlardan yararlanmak adına evine ya da iş yerine fiber internet bağlatmak isteyenler için, Superonline, Turkcell’lilere özel birbirinden avantajlı fiber internet paketleri sunuyor.

 

E-Posta Gönderin. Hemen Arayın!