Yükleniyor
ROBOYT

Türksat Kablo Başvuru

Tursat Kablo Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?  

Kullanıcılar; ikamet ettikleri binanın Turksat Kablo Net altyapısına uygun olup olmadığını kontrol ederek abonelik başvurunda bulunabilmektedir.  Bunun için kullanıcıların yapması gereken çok basit ve bir o kadar da hızlı bir işlem bulunmaktadır. Bu işlem şu şekildedir:  ” Binamda Türksat Kablo Var mı? ” sayfamızı ziyaret ederek ikamet ettikleri binanın  kablonet altyapı kontrolleri yapabilmektedirler.  

Önceden aboneliği bulunanlar için nasıl bir işlem yapılmaktadır ?  

Daha önceden Türksat Kablo müşterisi olan kullanıcılar ise ;  uydunet – kablonet abonelik başvurusu sırasında bunu belirterek daha hızlı ve kolay bir abonelik işlemi sağlayabilirler. Çünkü bazen otomasyon sizin daha önceki aboneliğinizi göremeyebilir. Bu riski ortadan kaldırarak kullanıcının belirtmeesi gerekmektedir. Belirtilmeme durumda ise kullanıcılara  fazladan ücret çıkmasına sebep olabilmektedir.  

Mevcut Analog KabloTV abonesi değilseniz bu durumda Türksat Kablo hizmetleri ( Kablonet veya  Kablo Tv ) içinden biri ya da  her ikisi için başvuru yapma durumunda 24 ay ya da  27 ay taahhüt imzalanmaktadır.  Böylelikle her alt hizmet için ( Kablonet ve KabloTV) 192TL aktivasyon ücreti kullanıcıların  faturasına  yansıtılmamaktadır. Taahhüt verilmeme durumda ise ; aktivasyon bedeli  devreye girmektedir. (12 ay ya da 24 ay) burada da müşterilerine kolaylık sağlayan Turksat Kablo ; aktivasyon  üceretini kullancının isteği durumda müşterisinin  faturasına taksitlendirebilmektedir. 

Kablo Tv – Kablonet Aboneliğinde Cihaz Ücretlendirmesi ve İptal İşlemleri 

Uydunet başvurunuzda ya da  Kablo Tv başvurunuzda HD kutu, Modem gibi cihazlar kampanya kapsamında ücretsiz verilmemektedir. Ayrıca cihazlar satılık olarak değil kiralık olarak yönlendirilmektedir. KabloTV – Kablonet abonelik fesih işlemlerinden sonra 20 gün içinde cihazların iadesi gerekmektedir. Kiralanan cihazlar iade edilmemesi durumunda 300TL modem için 200TL HD kutu için bedeller kullanıcıların faturanı yansıtılmaktadır. 

Kablonet Kampanya Süresi Dolmadan Yapılan İptaller Durumunda Nasıl Bir Yol İzlenir ?  

Kampanya süreniz sona ermeden Kablonet abonelik iptali talep ederseniz bu durumda sizden alınmayan aylık Kablonet tarife indirim bedeli 12ay taahhütte(93,98 TL*ay), 24ay taahhütte (103,98 TL*ay), (varsa) alınmayan Kablonet aktivasyon ücreti (192 TL), (varsa) alınmayan KabloTV aktivasyon ücreti (192 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir. 

Mevcut Analog KabloTV müşterileri, aynı adrese yeni Analog KabloTV aboneliği ile ve 2. Analog KabloTV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.Kampanya başlangıç tarihinden sonra Analog KabloTV / Kablonet / KabloTV / Sinema Paketi hizmetini iptal eden aboneler aynı adreste kampanyadan yararlanamaz.Kampanya başlangıç tarihinden sonra Analog KabloTV / Kablonet / KabloTV / Sinema Paketi aboneliğinin iptali durumunda,  müşterileri ile aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese kampanya girişi yapılamaz.Kampanya girişi talep edilen adreste açık Analog KabloTV aboneliği bulunması halinde o adrese aynı soyada sahip başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi bitene kadar yapılamaz.

 

E-Posta Gönderin. Hemen Arayın!